برش شبرنگ توسط دستگاه کاترپلاتر در خدمات چاپ دیجیتال نقش پاییز انجام می شود. اگر شما نیاز به برش شبرنگ در ابعاد و اندازه مختلف دارید پیشنهاد می کنیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

برش شبرنگ

روش های چاپ شبرنگ

به طور کلی چاپ شبرنگ در دو مدل خرد شونده و معمولی قابل انجام است. روش خرد شونده برای مکانهایی دارای کاربرد است که نمی خواهند برچسب شبرنگ به راحتی کنده شود. اما چاپ بر روی شبرنگ معمولی به صورتی است که هنگام کنده شدن به صورت یک تکه باز می شود و البته چسب قوی تری نیز نسبت به شبرنگ خرد شونده دارد. چاپ هر دو نیز کاملا مانند همدیگر است.

اگر لازم است شبرنگ ماندگاری طولانی تری داشته باشد، بهتر است که لمینت شود تا عمر بیشتری داشته باشد. توجه داشته باشید شبرنگ هایی که برای بیرون از فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند، نیاز بیشتری به لمینیت دارند.

برش شبرنگ

برش شبرنگ توسط کاترپلاتر در مجموعه نقش پاییز صورت می گیرد. برش شبرنگ برای مواردی همچون راه پله ها، کارخانجات، کارگاه ها، تابلو های اطلاع رسانی مانند راهنمایی و رانندگی، فروشگاه ها و بسیاری از مکانهای دیگر دارای کاربرد است.

برش شبرنگ به گونه ای است که از طریق نرم افزار، نحوه برش به دستگاه انتقال داده می شود و طرح اجرایی توسط تیغه دستگاه، قابل جدا شدن از سطح اولیه می باشد. دستگاه کاتر پلاتر این توانایی را دارد که با ایجاد برش های طرح دار و بسیار دقیق بر روی ورقه های با ضخامت متنوع هر گونه طرحی را با اهداف مختلف اجرا کند.

اگر شما نیز برای کسب و کار خود نیاز به روش های جدید و تضمین شده هستید می توانید سفارش خود را به ما سپرده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

برای مشاهده دیگر خدمات و محصولات به اینستاگرام نقش پاییز مراجعه کنید