طراحی و چاپ انواع بنر، بیلبورد ، فلکسی ، استیکر و مش برای مصارف مختلف متناسب با نیاز شما توسط کادر خلاق و مجرب چاپ دیجیتال نقش پاییز در کمترین زمان و با بهترین هزینه .

محاسبه قیمت و ثبت سفارش

  • انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf.
  • قیمت: 0 تومان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بنر ، ابزاری جهت تبلیغات

همه ی ما نیاز داریم تا محصولات و خدمات خود را جهت تبلیغ در معرض نمایش مشتریان قرار دهیم.

روش های مختلفی به منظور تبلیغ مورد استقبال کسب و کار ها قرار می گیرد اما باید به این نکته توجه کرد که اثر بخشی در کنار هزینه به صرفه شما را بیش از پیش به مشتری هدف نزدیک تر می کند. به طور کلی، بنر یک ابزار مناسب جهت اطلاع رسانی همایش ها، مراسم، فروش محصولات، تبلیغات و… می باشد. قابلیت نصب آسان از ویژگی های آن است.

در طراحی و چاپ بنر، استفاده از رنگ، الگو، تصاویر و سبک مورد نظر برای تبلیغ کسب و کار شما اهمیت دارد که اگر این موارد به درستی در کنار یکدیگر قرار بگیرند، موجب جلب توجه مشتریان هدف شما خواهد شد.

به عنوان نمونه اگر صاحب کسب و کاری در رابطه با فروش اسباب بازی هستید، استفاده از رنگ های شاد و ترکیب بندی کارآمد در بنر شما، باعث می شود تا مشتریان خود را جذب کنید. گفتنی است کارآمد بودن یک طرح بنر برای هر محصول با دیگری دارای تفاوت است به طوریکه بعضی از محصولات به طور ذاتی نیازی به طراحی پر جنب و جوش ندارند.

چاپ بنر

بنر تبلیغاتی می تواند در هر جایی اعم از یک نمایشگاه جهت اطلاع رسانی، در یک مسابقه به عنوان یک حامی مالی، در سطح شهر به عنوان پوستر انگیزشی یا شعاری و… مورد استفاده قرار بگیرد. چاپ بنر تبلیغاتی روشی موثر برای بازاریابی، ترویج خدمات و محصولات شما بدون پرداخت هزینه ی زیاد جهت تبلیغات می باشد. چاپ بنر تبلیغاتی یکی از روش های در معرض دید تجاری است، زیرا فقط با مخطبان هدف خود ارتباط برقرار می کند.

بنر

برای آشنایی با محصولات به اینستاگرام نقش پاییز مراجعه کنید