قوانین و مقررات سایت :
1 – امکان لغو کار تائید شده توسط شما بعد از واریز مبلغ در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد. همکاران ما در تلاشند این تا هر چه سریع تر این امکان برای شما عزیزان فراهم گردد.
2 – مجموعه تعهدی در قبال اشتباه در ابعاد، تعداد سفارش و کیفیت فایل ارسالی نداشته و مسئولیت آن به عهده سفارش دهنده می باشد. توجه فرمائید فایل ارسالی بعد از تائید حتی با داشتن کیفیت پایین و ابعاد اشتباه به مرحله چاپ ارسال خواهد شد.
3 – اگر سفارشاتي که ممنوعيت چاپي دارند مانند ( تصوير پول، انواع فال و تاتو، تصاوير بانوان ( چهره يا اندام )، آموزش رقص ، تصاوير بدنسازی ،نصب آنتن ماهواره ای ، شرکت های هرمي، عکس چهره ائمه اطهار و … توسط شما ثبت شود و درصورتي که از چشم متصدی کنترل مجموعه همکاران دور بماند و وارد پرسه چاپي شود اين سفارش ها توسط مجتمع امحاء خواهد شد و غير از هزينه سفارش ، کليه مسئوليت این امر، اعم از جريمه های نقدی و کيفری به عهده سفارش دهنده مي باشد، لذا در هنگام ثبت سفارش خود، اين مهم را در نظر بگيريد.
4 – برای ساخت مهر اعم از ژلاتینی و لیزری همکاران محترم توجه داشته باشند دریافت مدارک و مجوزهای لازم توسط سفارش گیرنده الزامی می باشد. درصورت بروز هرگونه مشکل قانونی و کیفری مسئولیت کامل آن به عهده سفارش گیرنده بوده و این مجموعه هیچگونه تعهدی در قبال آن ندارد.
5 – برای چاپ بسته بندی مواد غذایی برندهای معروف، هلوگرام و …. ارائه مجوزهای مربوطه الزامیست.
6 – به نکات و توضیحات مربوط در هر بخش جهت ارسال کار دقت فرمائید.