وبلاگ نقش پاییز

همه چیز درمورد چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت از جمله اقدامات تبلیغاتی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. چاپ روی تیشرت کارکنان یک رستوران ، یا چاپ روی تیشرت پرسنل یک آرایشگاه و … از جمله اقداماتی است که علاوه بر یکسان سازی مجموعه و ایجاد نظم و زیبایی تاثیرات تبلیغاتی زیادی بر روی مخاطبین نیز دارد.

چاپ روی تیشرت پرسنل نمایشگاهی و یا چاپ روی تیشرت کافه داران و … از جمله این موارد است.

این موضوع میتواند اهداف تجاری نیز به دنبال داشته باشد. به طور مثال تشخیص و طراحی طرح هایی که در یک بازه زمانی بین مردم محبوب میشود میتواند توجیه اقتصادی خوبی برای چاپ روی تیشرت و فروش آن در بازار داشته باشد.

برای چاپ روی تیشرت به چه نکاتی باید توجه داشت؟

چاپ روی تیشرت مانند هر کار دیگری نیاز به تخصص و تجربه دارد. چاپ روی تیشرت بر روی انواع پارچه های مختلف امکان پذیر است اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید کیفیت رنگ استفاده شده است . اینکه طرح شما بعد از چند بار شست و شو کمرنگ نشود و یا دچار تغییر رنگ نشود از جمله نکاتی است که تنها با سپردن کار خود به یک تیم حرفه ای میتوانید از آن اطمینان داشته باشید.

خدمات چاپ دیجیتال نقش پاییز ارایه دهنده کلیه خدمات چاپ روی تیشرت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در غرب تهران

جهت مشاوره رایگان از طریق تلگرام مجموع اینجا کلیک کنید

تهیه تیشرت وظیفه مرکز چاپ است یا مشتری؟

این موضوع یک مساله کاملا توافقی بین مرکز چاپ و مشتری میباشد. بعضی از مراکز چاپ تنها بر روی تیشرت های خودشان چاپ میزنند و امکان قبول تیشرت از طرف مشتری را ندارند ولی در بعضی از مراکز این امکان وجود دارد تا مشتری تیشرت هایی که به صورت جداگانه تهیه کرده در اختیار مرکز چاپ بگذارد تا چاپ روی تیشرت انجام شود. اگر قصد تهیه تیشرت ها را بصورت جداگانه دارید حتما قبل از خرید با مرکز چاپ در مورد جنس پارچه انتخابی مشورت کنید و مطمین شوید که امکان چاپ بر روی تیشرت های انتخابی شما وجود داشته باشد.

در روش دوم هزینه تیشرت از مشتری کسر  میشود.

کاربرد های دیگر چاپ روی تیشرت شامل گزینه های زیر میشود :

  • چاپ روی تیشرت بازیکنان یک تیم ورزشی
  • چاپ روی تیشرت کارگران کارخانه ها
  • چاپ روی تیشرت پرسنل رستوران ها یا کافه ها
  • چاپ روی تیشرت تعمیرکاران شرکت های بزرگ
  • و…

برای مشاهده خدمات چاپ دیجیتال نقش پاییز و مشاهده لیست قیمت خدمات اینجا کلیک کنید.

آیا امکان چاپ بر روی تیشرت های رنگی هم وجود دارد؟

برای یک مرکز چاپ مثل مرکز خدمات چاپ دیجیتال نقش پاییز تفاوتی بین چاپ بر روی تیشرت های رنگی یا سیاه و سفید وجود ندارد . تنها نکته ای که برای چاپ بر روی تیشرت های رنگی باید در نظر بگیرید رنگ طرح شماست که بتواند بر روی یک پارچه رنگی به خوبی دیده شود .

1 دیدگاه در “همه چیز درمورد چاپ روی تیشرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *