از جمله خدمات چاپ دیجیتال نقش پاییز، چاپ پلات و لمینت در ابعاد و اندازه های مختلف، متناسب با نیاز شما مشتری گرامی می باشد. ویژگی که مجموعه نقش پاییز را با دیگران متمایز می کند، ارائه خدمات با کیفیت مناسب در مقابل هزینه به صرفه می باشد.

پلات چیست؟

به طور کلی، پلات در دسته چاپ عریض قرار دارد و چاپ تصاویر با این روش با عرض بالا انجام می شود. همچنین در صنعت چاپ دیجیتال، دستگاه چاپ پلات در دسته بندی فضای داخلی یعنی IN DOOR قرار می گیرد. چاپ پلات مخصوص فضای داخلی و با جوهر پایه آب بر روی کاغذ صورت می گیرد، بدین منظور در مجاورت با آب و هوای خارج از فضای داخلی مقاومت کمی دارند.

جنس پلات کاغذ مقوا است که معمولا با لمینت مات و یا براق پوشانده می شود. دلایل مهمی که بیشتر از پلات در برابر بنر در فضای داخلی استفاده می شود عبارتند از کیفیت پنج برابری چاپ در مقایسه با دستگاه بنر و همچنین برتری چشم گیر پلات از لحاظ بصری در فاصله نزدیک که برای چاپ های عریض تا 100 سانتیمتر بسیار مناسب می باشد.

چاپ پلات و لمینت

چاپ پلات و لمینت از زیر مجموعه های چاپ دیجیتال است که در آن ابتدا دستگاه پلاتر بر روی متریال مورد نظر چاپ، سپس با دستگاه لمینیتور بر روی آن یک لایه کشیده می شود که آن را از پاره شدگی و دیگر موارد محافظت می کند. به علت منحصر به فرد بودن چاپ پلات و لمینت در فضای داخلی(چاپ ایندور) تمامی چاپ ها از قبیل چاپ نقشه، چاپ پوستر، چاپ کوتد، چاپ فتو گلاسه ،چاپ بوم، چاپ پی وی سی، چاپ سازه های نمایشگاهی توسط دستگاه پلاتر انجام می شود.

همانند سایر دستگاه های چاپ دیجیتال، این دستگاه نیز دارای هدهایی هست که بوسیله آن رنگ را بر روی انواع گوناگون کاغذ انتقال می دهد. ساختار چاپی پلاتر نیز همچون پرینتر قابلیت تعیین کیفیت سفارشات چاپی می باشد.

برای مشاهده دیگر خدمات و محصولات به اینستاگرام نقش پاییز مراجعه کنید