وبلاگ نقش پاییز

چاپ کاتالوگ (بخش اول)

چاپ کاتالوگ نقش پاییز

همه چیز در مورد چاپ کاتالوگ

کاتالوگ چیست؟

اگر بخواهیم یک توضیح کلی در مورد کاتالوگ ارایه دهیم میتوانیم بگوییم کاتالوگ یه کتابچه کوچک با حدود 15 تا 20 صفحه می باشد که در درجه اول برای معرفی برند و در مرحله بعد برای نشان دادن اهداف و چشم انداز های برند شما طراحی میشود . بعد از معرفی کلی در کاتالوگ نکته ای که حتما باید به آن اشاره شود معرفی و توضیح تفاوت های برند شما با سایر رقبا ، معرفی اجمالی خدمات یا محصولات شما و در نهایت نشان دادن گواهینامه ها ، استاندارد ها  ،تندیس ها و … می باشد.

اهمیت طراحی و چاپ کاتالوگ چیست ؟ چرا باید برای چاپ کاتالوگ هزینه کنیم؟

با توجه به اینکه ابزار های تبلیغاتی هر روز متنوع تر میشوند و تعداد رقبا برای هر صنفی در حال رشد میباشد طراحی و چاپ کاتالوگ میتواند یکی از وجه های تمایز شما با رقبای خود باشد ، چاپ کاتالوگ علاوه بر معرفی کسب و کار شما برای افراد به برند سازی شما نیز کمک ویژه ای میکند ، در دنیای امروز بیزینس باید به هرگونه کاری که به برند سازی و معرفی بیشتر شما به افراد کمک میکند توجه ویژه ای کرد چرا که حیات یک برند و شرکت کاملا به این موضوع بستگی دارد.

هزینه چاپ کاتالوگ به چه مواردی بستگی دارد؟

یکی از تاثیر گذار ترین نکات در هزینه چاپ کاتالوگ نوع کاغذ انتخابی میباشد. انواع مختلف کاغذ با گرم های متفاوت ، براق ، مات و …  در بازار موجود میباشد که هر یک از آنها هزینه متفاوتی دارد. شاید در درجه اول از نظر شما نوع کاغذ کاتالوگ چندان برایتان تفاوتی نداشته باشد اما در نظر داشته باشید جنس کاغذ کاتالوگ و در واقع حسی که از لمس کاغذ های کاتالوگ شما به مخاطب منتقل میشود بسیار مهم و تاثیر گذار است .

معمولا برای جلد کاتالوگ از کاغذ های گرم بالاتر استفاده میشود و برای صفحات داخلی کاتالوگ از کاغذ های گرم پایین تر استفاده میشود.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “چاپ کاتالوگ (بخش اول)

  1. سلام اگر نمونه کاری برای چاپ کاتالوگ دارید لطفا لینک ان را قرار دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *